Skip to content

BRATISLAVA a okolie Vypratávanie  pozemkov a odvoz odpadu

Máte parcelu, ktorá dlho ležala ľadom? Alebo ste kúpili neudržiavaný stavebný pozemok, ktorý treba vypratať? Nech je vaša situácia akákoľvek, vypratávanie pozemkov je pre nás malina. Vašu záhradu, parcelu či pozemok dáme do poriadku. Dokonca sa postaráme aj o BIO odpad, ktorý vám prekáža na pozemku pri dome, chate, firme či v záhrade. Ani nechcená stavba na pozemku nie je pre nás prekážkou. Navyše odvoz a likvidáciu odpadu zabezpečíme v súlade s ekológiou. Triedime odpad. Myslíme na životné prostredie.

exterier
exterier bordel

VYPRATÁVANIE POZEMKOV A ZÁHRAD Čistý pozemok bez starostí

Hŕba nepotrebných vecí, železo, stavebný odpad, sutina a záhradné komponenty. Smelo si vyhrnieme rukávy a pustíme sa do práce. Vypraceme exteriér a zbavíme vás všetkého nepotrebného, navyše úplne bez starostí.

Odstránenie stavby z pozemku

Často sa stáva, že kúpou pozemku sa zároveň stanete majiteľmi neestetickej stavby, ktorá má už svoje najlepšie roky dávno za sebou. Pokiaľ plánujete stavbu rodinného domu, krokom číslo 1 je odstránenie tejto historickej pamiatky. Bez potrebnej techniky a silných chlapov to ale nepôjde. Nielenže sú naši chlapci vybavení potrebným náradím, ale aj drobné búracie práce vám zabezpečia raz dva. Okrem toho vám neželané stavby aj odvezú z pozemku a sutinu legálne umiestnia tam, kam patrí. Stará garáž, šopa, altánok a latrína sa tak pre vás stanú navždy minulosťou.

Odstránenie Bioodpadu

Zdedili ste džungľu, o ktorú sa dobrých pár rokov už nikto nestará? Vašim snom je vybudovať oázu pokoja s anglickým trávnikom, okrasnou záhradou a jazierkom s rybičkami? Teraz však stojíte uprostred pováľaných kríkov, zrezaných drevín a napadaného lístia a váš sen sa rozpadá ako domček z karát?

Nezúfajte, zbavíme vás aj bioodpadu, vyčistíme váš pozemok a všetok neporiadok odvezieme.

compost

Odvoz sutiny a stavebného odpadu

Staviate či rekonštruujete dom alebo chalupu? Nahromadil sa vám na pozemku stavebný odpad a neviete, čo s ním? Zverte ho nám, pretože my ho za vás radi vypraceme.

Zabezpečíme vypratanie a odvoz stavebného odpadu v rámci platnej legislatívy a na miesta na to určené.

Okrem sutiny vieme spoľahlivo vypratať a zlikvidovať staré železné konštrukcie, staré demižóny, kovové záhradné skrine, záhradný nábytok, ale aj mnoho ďalšieho.

Ako to s nami bude prebiehať?

  • dostaneme od vás požiadavku mailom, telefonicky, alebo formou sms,
  • vypýtame si základné informácie o pozemku, ktorý potrebujete vypratať,
  • záhradu alebo pozemok prídeme obzrieť, prípadne nám pošlete fotodokumentáciu,
  • odosielame vám cenovú ponuku a záväznú objednávku,
  • teraz už len čistíme, vypratávame a likvidujeme vzniknutý odpad.
recycle

Myslíme ekologicky a odpad končí tam, kde má

Počas našej práce sa stretávame s odpadom rôzneho charakteru. Myslíme ekologicky a práve preto odpad, ktorý pri vypratávaní vznikne, poctivo triedime a separujeme. Končí tam, kam patrí, na zbernom dvore, či v spaľovni. Samozrejmosťou je odvoz, likvidácia a separácia dreveného nábytku, skla, elektroodpadu, stavebnej sutiny a poradíme si aj so starým oblečením a BIO odpadom.

POTREBUJETE VYPRATAŤ EXTERIÉR?

Obráťte sa na nás. Kontaktujte nás telefonicky, mailom či prostredníctvom kontaktného formulára a dohodneme spolu všetky potrebné detaily.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.