Skip to content

BRATISLAVA a okolie Vypratávanie pivníc a nebytových priestorov

Nech máte v pivnici, sklade, či garáži čokoľvek, sme pripravení to vypratať. Poradíme si so starými gumami, zaváraninovými pohármi, železom a neodradí nás ani myš vo vreci. Vaše nebytové priestory vám pripravíme na prerábku tak, aby vám nič nestálo v ceste. Vypraceme, odvezieme a zabezpečíme ekologickú likvidáciu odpadu. Vy už len prídete do vyprataného priestoru. Vypratávanie pivníc je pre nás hračka.

garaz
Halda

Halda vecí a neporiadok

Nebytové priestory toho znesú veľa. Každé voľné miesto treba využiť a čo sa nezmestí do bytu, putuje automaticky do pivnice. Veď všetko sa raz zíde.

Niekedy hromadíte veci len preto, že do komunálneho odpadu nepatria a vy neviete, čo s nimi. A čo s takýmto zaprataným priestorom? Vieme, ako na to. Obráťte sa na nás a s radosťou vás odľahčíme.

Vypraceme aj nevypratateľné

Poradíme si so všetkymi nebytovými priestormi, v ktorých haraburdie bráni ich plnému užívaniu. Vypraceme pivnice, kočikárne, spoločné priestory pivníc, garáže, priemyselné haly a práčovne.

povala pivnica

Vypratávanie pivníc, kočikární, práčovní, špajzí

Majitelia bytov majú vo vlastníctve samostatné, alebo spoločné nebytové priestory. Tieto priestory je potrebné udržiavať. Rovnako tak aj schodiská a chodby, kde je zakázané odkladať nepotrebný nábytok a iné objemné predmety. Ak ste však podobne zapratané priestory zdedili či kúpili, alebo ich zdieľate so susedmi, je potrebné ich čo najskôr vypratať. 

Naši chlapci vám vyčistia a odvezú čokoľvek. Dokonca aj staré zaváraniny z pivnice.  

pivnica

Vypratávanie garáží

Vlastníte garáž, ale vaše motorové vozidlo parkuje vonku? Nezmestí sa dnu, lebo z nej postupne vznikol sklad plný harabúrd? Dajte priestor nám a my vám miesto na auto hravo vytvoríme. Odvezieme staré pneumatiky, železá, či stavebný odpad, starý bicykel aj elektrospotrebiče. Čokoľvek, čo vás oberá o drahocenné miesto odvezieme a ekologicky zlikvidujeme.

Vypratávanie priemyselných hál a skladov

Potrebuje váš sklad efektívne vypratať? O vypratanie vášho skladu v Bratislave a okolí sa postarajú naši ľudia. Sťahovanie a vypratávanie čohokoľvek máme v malíčku. Nemusíte zháňať potrebné vybavenie a pomôcky, či riešiť likvidáciu odpadu. O všetko sa hravo postaráme. 

recycle

VIEME KAM PATRÍ ODPAD 

Stretávame sa so skutočne rozličným druhom odpadu. Pri likvidácii myslíme ekologicky, a preto poctivo separujeme a triedime. Môžete si byť istý, že vaše haraburdie neskončí pohromade za dedinou, či v prírode.

Neviete ako začať? Stačí nás osloviť:

  • napíšte nám svoju požiadavku mailom, sms, alebo nám zavolajte,
  • my vás už usmerníme – poviete nám základné informácie o predmete vypratávania, pošlete fotodokumentáciu, a ak je potrebná obhliadka, dohodneme si termín,
  • pošleme vám kompletnú cenovú ponuku a vy nám potvrdíte objednávku,
  • v dohodnutom termíne naši chlapci vypracú a odvezú odpad a odovzdáme vám vyčistenú nehnuteľnosť.

POTREBUJETE VYPRATAŤ PIVNIČNÉ PRIESTORY, GARÁŽ, SKLAD, CHODBU ČI PRÁČOVŇU?

Obráťte sa na nás telefonicky, mailom, či prostredníctvom kontaktného formulára a dohodneme spolu všetko potrebné.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.