Skip to content

BRATISLAVA a okolie Drobné búracie práce

Kým začneme vypratávať váš priestor je možné, že budete potrebovať drobné búracie práce. Bez nich sa nezaobíde hádam žiadna prerábka, alebo prestavba. V rámci našich služieb vám naši chlapci zabezpečia aj toto. Či už ste kúpili starý dom, alebo prerábate ten svoj, alebo ste sa pustili do renovácie chalupy. Pomôžeme vám v exteriéri, v interiéri a aj v nebytových priestoroch.

drobne buracie prace

Čo všetko dokážeme ?

Trúfneme si na drobné búracie práce ako vybúranie priečky v byte, či dome, demontáž kuchynskej linky, nábytku a vstavanej skrine. Nerobí nám problém ani odstránenie starých dlažieb a obkladov, alebo nemodernej tapety. Zavadzia vám na pozemku starý záhradný domček, alebo latrína? Neváhajte sa na nás obrátiť. Práca nám ide od ruky a vy sa môžete venovať bežným činnostiam.

Vybúrame, naložíme, odvezieme

Po skončení drobných búracích prác všetok stavebný odpad odvezieme a necháme po sebe poriadok a vyprataný priestor. Okrem stavebnej sute zlikvidujeme a odvezieme takmer všetky druhy odpadu. Železný odpad, sklo, plasty a dokonca aj BIOodpad z vašej záhrady, alebo pozemku.

Takto to bude prebiehať:

  • dostaneme od vás požiadavku mailom, sms alebo nám zavoláte,
  • spýtame sa vás na základné informácie ohľadom vašej nehnuteľnosti,
  • požiadame vás o dokumentáciu v prípade, ak ste nám ju ešte neposlali,
  • ak to bude nutné, prídeme k vám na obhliadku,
  • posielame vám cenovú ponuku a v prípade, že sa vám pozdáva, zahajujeme spoluprácu,
  • pracujeme, pracujeme, pracujeme až kým neskončíme.

Potrebujete pomôcť s búracími prácami? Sme tu pre vás.

Dajte nám o sebe vedieť mailom, sms, alebo nám pošlite požiadavku prostredníctvom kontaktného formulára. Dohodneme všetko potrebné a pustíme sa do toho.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.