Skip to content

BRATISLAVA a okolie Vypratávanie interiérov

Zdedili ste nehnuteľnosť po starých rodičoch, alebo prerábate starší byt či dom? Alebo jednoducho potrebujete zmenu a vymeniť nábytok za novší a modernejší? Renovujete kancelárske priestory a treba vypratať firmu od starého kancelárskeho nábytku?  O všetko sa za vás postaráme!

Predstavte si situáciu, kedy stojíte uprostred haraburdia a zrazu neviete, čo skôr a kam s tým. Každý, kto sa v tejto situácií ocitol vie, že zbaviť sa množstva vecí, ktoré je schopný človek nahanobiť, je celkom náročná úloha. Vypratávanie interiérov na vlastnú päsť je pomerne časovo zaťažujúca a nákladná záležitosť.

Vypratavanie interierov vector
haraburdy transparent

A PRETO SME TU MY!

Máme radi výzvy a naša práca nás baví. Zabezpečíme vám komplexný servis súvisiaci s vyprataním akéhokoľvek interiéru rýchlo, jednoducho a za výhodnú cenu.

Naložíme, vypraceme a odvezieme

Bývate na piatom poschodí bez výťahu, alebo ste kúpili byt po neprispôsobivých občanoch? Starý otec, po ktorom ste zdedili nehnuteľnosť bol zberateľ nepotrebných vecí? To nevadí. Naši kolegovia vám zabezpečia všetko potrebné od prípravy, po vypratanie, triedenie odpadu a zanechajú vám len čistý priestor.

Váš interiér na vypratávanie pripravíme

Nezáleží na tom, či sa sťahujete, prerábate alebo predávate. Ak si to situácia vyžaduje, váš dom, byt, firmu aj chalupu na vypratávanie riadne pripravíme.
 
Naši chlapci sa s chuťou pustia do práce a zrealizujú aj drobné búracie práce.
AdobeStock_271516328 [Converted]

Komplexné vypratávanie interiérov v Bratislave a Západoslovenskom kraji

Ak by to bolo možné, prídeme za vami aj na kraj sveta. Naše vypratávacie služby ponúkame v Bratislave a okolí a v celom Západoslovenskom kraji.

Potrebujete vypratať? Takto to bude prebiehať:

  • väčšinu vašich požiadaviek na vypratávanie interiérov dostávame formou telefonátu, sms, či emailom,
  • po získaní základných informáciách o vašom objekte sa na miesto činu prídeme pozrieť, prípadne nám zašlete video, alebo fotodokumentáciu.
  • odošleme vám cenovú ponuku a v prípade, že si tľapneme aj záväznú objednávky
  • následne naši chlapci dostanú informáciu a zahajujeme akciu priamo u vás.
recycle

Myslíme ekologicky a odpad končí tam, kde má

Počas našej práce sa stretávame s odpadom rôzneho charakteru. Myslíme ekologicky a odpad, ktorý pri vypratávaní vznikne poctivo triedime a separujeme. Končí tam, kam patrí. Na zbernom dvore, či v spaľovni. Samozrejmosťou je odvoz, likvidácia a separácia drevného nábytku, skla, elektroodpadu, stavebnej sutiny a poradíme si aj so starým oblečením a BIO odpadom.

POTREBUJETE VYPRATAŤ A NEMÁTE ČAS? VYPRACEME TO ZA VÁS

Kontaktujte nás mailom, telefonicky, alebo prostredníctvom kontaktného formulára a dohodneme spolu všetky potrebné detaily.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.