Skip to content

BRATISLAVA a okolie Odvoz odpadu

S vypratávaním priestorov vzniká hŕba nepotrebného odpadu, ktorý nemôžete len tak jednoducho položiť vedľa smetnej nádoby.  Čo však s nahromadeným haraburdím po rekonštrukcii, pred predajom či po kúpe nehnuteľnosti? Odvoz odpadu nechajte na nás. 

Či už plánujete prerábku bytu, domu alebo potrebujete vypratať a odviezť odpad z nebytových priestorov, zbavíme vás ho rýchlo, ekologicky a neostane po nás ani smietka.

Odvoz odpadu
odvoz vsetkeho

Odvezieme všetko, na čo si spomeniete

Existuje mnoho scenárov, prečo a odkiaľ potrebujete odpad odviezť. Prestavba, prístavba, rekonštrukcia… Ktorýkoľvek prípad je ten váš, zabezpečíme vám odvoz odpadu a sutiny, odvezieme vám aj železný odpad, kartón, sklo, nadrozmerné bremená aj záhradný odpad. Zbavíme vás starého nepotrebného nábytku a harabúrd, na ktoré u vás viac nie je miesto.

furniture

Odvoz starého nábytku

Váš starý nábytok už doslúžil a vy neviete čo s ním? Ťažký drevený nábytok, staré vitríny a kuchynské linky, vstavané skrine, komody, konferenčné stolíky a regály. Rozoberieme, vytriedime a umiestnime na miesto na to určené.

Tehly

Odvoz stavebného odpadu

Stavebný odpad je zmes betónu, dlaždíc a obkladačiek, sanity, kameniva, zeminy a materiálov na báze sadry, tehál či kameňa. Jeho vzniku sa nevyhnete pri akejkoľvek rekonštrukcii, búracích prácach, stavbe, prístavbe a odstraňovaní nechcených stavieb z pozemku. Vzhľadom na jeho povahu je likvidácia a odvoz komplikovanou záležitosťou. Nemajte obavy, náš tím sa do toho s chuťou pustí.

bioodpad

Odvoz BIO odpadu zo záhrad

Nebojíme sa ani biologického odpadu zo záhrad a pozemkov. Zatočíme s kopami konárov, zvyškami ovocia a rastlín, kmeňmi stromov i kríkov. Okrem BIO odpadu vyčistíme váš pozemok od nahromadeného železného odpadu, demižónov, drevených lát, plastu a čohokoľvek, čo vám prekáža.

Kde skončí váš odpad?

Odpad poctivo triedime, presne tak, ako sa má. Postaráme sa o kompletnú likvidáciu starého nábytku a odpadu v súlade s ekológiou. Váš odpad sa v žiadnom prípade neobjaví na nelegálnej skládke, alebo v lese.

Spolupráca s nami je jednoduchá

  • kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára, sms správou, alebo telefonicky,
  • dohodneme si bezplatnú obhliadku, alebo si od vás vyžiadame fotodokumentáciu pre stanovenie cenovej ponuky,
  • po akceptácii ponuky si dohodneme termín odvozu a likvidácie odpadu,
  • a začína sa naša práca.

Pomôcť s odpadom?

Kontaktujete nás. Telefonicky, emailom, cez kontaktný formulár. Dohodneme všetky detaily a pustíme sa do toho.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.