Skip to content

BRATISLAVA a okolie Vypratávanie firiem a kancelárií

Sťahujete sa do nových kancelárskych priestorov, alebo rekonštruujete firemné priestory?  Nestrácajte čas a nezaangažujte do vypratávania vlastných ľudí. Obráťte sa na nás a venujte sa tomu, čo je pre váš biznis dôležité. Vypraceme vás rýchlo a efektívne.

Vieme, že čas sú peniaze a preto vám ich chceme šetriť. Vypraceme vašu firmu, či kancelárske priestory bez zbytočných prieťahov, tak, aby ste sa čo najskôr mohli vrátiť k práci.

rychly office
office

Spravíme predprípravu na vypratávacie práce

Pomôžeme vám aj v prípade, že plánujete kompletnú prerábku firmy a potrebujete zabezpečiť drobné búracie práce. Vybúranie priečky v kancelárii, odstránenie starých obkladov, parkiet a laminátových podláh je pre nás hračka. Demontujeme vám firemnú kuchynku aj vstavaný kancelársky nábytok. Zbavíme vás aj starej sanity.

mapa big

Vypratávanie firiem a kancelárií v Bratislave a okolí

Zameriavame sa na vypratávanie firiem a kancelárií v Bratislave a okolí, ale prídeme za vami v rámci celého Západoslovenského kraja. Vypratávanie kancelárií vám zabezpečíme aj v týchto okresoch: Bratislava, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Okres Šaľa, Komárno, Levice, Nitra, Zlaté Moravce, Nové Zámky, Senica, Myjava, Skalica, Topoľčany, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Hlohovec, Piešťany, Trnava.

Naša spolupráca môže prebiehať aj takto

  • zavoláte nám, pošlete email, alebo nás kontaktuje pomocou kontaktného formulára,
  • v ideálnom prípade vás poprosíme o fotodokumentáciu, alebo video kancelárskeho priestoru,
  • ak si to situácia bude vyžadovať, prídeme si priestor obhliadnuť,
  • odošleme vám cenovú ponuku a potvrdíme si objednávku,
  • a môžeme ísť na to.

POTREBUJETE VYPRATAŤ KANCELÁRIU, ALEBO CELÚ FIRMU ?

Obráťte sa na nás telefonicky, mailom, či prostredníctvom kontaktného formulára a dohodneme spolu všetko potrebné.

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.